Proktologia w Rzeszowie

Proktolog Zbigniew MałekProktolog Zbigniew Małek

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. W latach 2007-2012 pracowałem w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Centrum Urazów Wielonarządowych Szpitala Wojewódzkiego im. Świętej Królowej Jadwigi w Rzeszowie a następnie do dnia dzisiejszego podjąłem pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 1 przy ulicy Szopena w Rzeszowie. Specjalizację z dziedziny chirurgii ogólnej uzyskałem w roku 2014. Następnie w roku 2016 rozpocząłem drugą specjalizację z zakresu chirurgii onkologicznej.

Jestem uczestnikiem badań naukowych oraz autorem i współautorem  prac naukowych w dziedzinie chirurgii ogólnej. Brałem udział w zagranicznych szkoleniach i stypendiach o tematyce chirurgii małoinwazyjnej  (m.in. laparoskopowej) .  Uczestniczyłem w organizowaniu wielu kursów i konferencji naukowych oraz warsztatów laparoskopowych z udziałem zagranicznych chirurgów.

Proktologii przez lat 10 uczyłem się u mojego ojca dr n. med. Piotra Małka – jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Jestem członkiem towarzystw:

– Towarzystwo Chirurgów Polskich,

– European Society of Coloproctology,

– Polski Klub Koloproktologii.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu na MedTube, gdzie znajdziecie Państwo filmy z przeprowadzanych przeze mnie operacji: https://medtube.pl/users/zbigniew-malek

002003006sgs0051001